Máme prázdniny! Dobrodružství volá a my si v červenci užíváme volno. V pondělí 22/7 jsme zpět a odesíláme všechny vaše objednávky. Děkujeme za trpělivost a přejeme krásné léto! PS: ať vám to čekání uteče rychleji, po zadání kódu LETO získáte slevu 20% na vše :-)

Hrací deka s autorskou ilustrací Pikipaki

Oboustranná hrací deka s originálním a hravým potiskem navrženým pro Kotoloč slovenskou ilustrátorkou Ivanou Kleinovou.

skladem
1 890 Kč

Oboustranná krémová hrací deka z bavlněného plátna pro nejmenší na první pokusy o přetáčení se, dovádění nebo jako kobereček do dětského stanu. Z jedné strany jednobarevná, z druhé strany s veselými obrázky od slovenské ilustrátorky Ivany Kleinové alias Pikipaki.

Originální kousek, který budete milovat vy i vaše děti. Hravá podložka, která rozzáří a zútulní každý dětský pokojíček.

Nejmenší miminka měkkou podložku ocení při ležení a objevování hraček zavěšených na dětské hrazdičce, hraní si na bříšku i prvních pokusech o přetáčení se. Starším dětem bude sloužit jako hrací deka na dovádění a válení se nebo kobereček do dětského stanu.

Podložka má průměr 115 cm, je ručně ušitá v chráněné dílně a vyplněná měkkým a hypoalergenním rounem z dutého vlákna. Všechny použité materiály odpovídají standardům OEKO-TEX, což znamená, že splňují nejpřísnější kritéria pro bezpečí vašeho miminka. 

Podložku lze v případě potřeby jednoduše vyprat, případně i usušit v sušičce na prádlo.

Každému produktu věnuji maximální péči tak, abych na konci dokázala říct, že byl vyroben svědomitě, šetrně a ohleduplně vůči životnímu prostředí i s úctou k lidské práci. A vy si zase můžete být jistí, že koupí Kotoloče podporujete českou ruční výrobu a lokální švadleny z chráněných dílen.

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu