Medvěd s chrastítkem na hrazdičku

Ručně vyšívaný medvěd s chrastítkem uvnitř k zavěšení na dětskou hrazdičku je skvělý pro rozvoj fantazie a jemné motoriky.

skladem
390 Kč
Kategorie: Dětské dřevěné hrazdičky s hračkami
Délka poutka k zavěšení: 23 cm
Výška hraček: 8 - 12 cm
Materiál : nelakované bukové dřevo a vlněná plsť

Závěsný plstěný medvěd na hrazdičku je ideální hračkou pro miminko, pro trénink úchopu a rozvoj jemné motoriky. Měkká vlněná plsť pomáhá stimulovat hmat a chrastítko zašité uvnitř zase sluch. Tato hračka zavěšená na hrazdičce pomůže miminku rozvíjet představivost, prostorové vnímání i motorické dovednosti, obzvlášť v prvních měsících života.

Antibakteriální a antialergenní plsť ze střižní vlny ovcí plemene Merino je měkká a neškrábe, proto jsou hračky vhodné i pro miminka s jemnou a citlivou kůží. Vlna pochází z produkce 100% šetrné k životnímu prostředí, z obnovitelných zdrojů a je biologicky rozložitelná. 

Hračky jsou vyplněné přírodní bavlněnou vatou z neběleného vlákna od českého výrobce. Materiály bavlněných nití a tkalounů splňují přísné standardy OEKO-TEX a hračky jsou certifikovány pro děti už od narození, což znamená, že splňují nejpřísnější evropské standardy pro bezpečí vašeho miminka. 

Koupí této české hračky podporujete nezávislou značku a jejího autora i další lokální producenty a švadleny z chráněných dílen, kteří se na výrobě podíleli.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 3.10.2022
Krásná, kvalitní hračka, moc děkujeme
Zpět do obchodu