Kontrastní kolotoč nad postýlku

Ručně vyrobený dřevěný kolotoč nad postýlku v kontrastních barvách pro nejmenší miminka.

K odeslání do 14 dnů
1 990 Kč
Kategorie: Ručně vyráběné dřevěné kolotoče nad postýlku
Materiál zavěšených kruhů: Vlněná plsť vyrobena z čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO, přírodní bavlněná vata ze 100% neběleného vlákna, bavlněné nitě a tkalouny s certifikací pro děti do 3 let
Materiál konstrukce: Lakované bukové dřevo certifikováno pro děti do 3 let
Výška dřevěného držáku: 45 cm
Průměr zavěšených kruhů: 5 a 8 cm

Dětský kolotoč je skvělým doplňkem dětské postýlky, protože miminko hravou formou trénuje zrak a prostorové vnímání. Kontrastní barvy a jemné otáčení zavěšených hraček pomůže rozvíjet dětskou představivost i motorické dovednosti zvláště v prvních měsících života. Kolotoč má hrací strojek, jehož něžná melodie ukolébá miminko k spánku. Dřevěný držák připevníte snadno na jakoukoliv postýlku.

Bukový držák je vybroušen do dokonalosti v malé truhlárně na Moravě, zavěšené hračky jsou ručně šité z té nejměkčí merino vlny a plněné antialergenní bavlněnou vatou z neběleného vlákna od českého výrobce. Materiály bavlněných nití a tkalounů splňují přísné standardy OEKO-TEX a kolotoč je certifikován jako hračka pro děti už od narození.

Každému kolotoči věnuji maximální péči tak, abych na konci dokázala říct, že byl vyroben svědomitě, šetrně a ohleduplně vůči životnímu prostředí i s úctou k lidské práci.

A vy si zase můžete být jistí, že koupí Kotoloče podporujete českou hračku, jejího nezávislého autora a lokální řemeslníky, kteří se na výrobě podíleli.

Kolotoč se snadno připevňuje na jakoukoliv postýlku. Rady pro správné umístění kolotoče jsem sepsala tady.

 

Detaily:

výška dřevěného držáku                 45 cm

velikost zavěšených hraček.       5 a 8 cm

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SK Avatar autora | 10.10.2020
Nádherný, jednoduchý, miminko na kolotoč krásně reaguje od příchodu z porodnice
5
MS Avatar autora | 3.7.2020
Běžně komentáře nepíšu, ale tentokrát musím udělat výjimku, tak krásně zpracovaný produkt jsem snad ještě neviděla, do posledního detailu dotaženo do dokonalosti! Moc děkuji za nádherný kolotoč, jsem nadšená!