Máme prázdniny! Dobrodružství volá a my si v červenci užíváme volno. V pondělí 22/7 jsme zpět a odesíláme všechny vaše objednávky. Děkujeme za trpělivost a přejeme krásné léto! PS: ať vám to čekání uteče rychleji, po zadání kódu LETO získáte slevu 20% na vše :-)

Kontrastní kolotoč nad postýlku

Ručně vyrobený dřevěný kolotoč nad postýlku v kontrastních barvách pro nejmenší miminka.

skladem
1 990 Kč
Kategorie: Ručně vyráběné dřevěné kolotoče nad postýlku
Materiál zavěšených kruhů: Vlněná plsť vyrobena z čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO, přírodní bavlněná vata ze 100% neběleného vlákna, bavlněné nitě a tkalouny s certifikací pro děti do 3 let
Materiál konstrukce: Lakované bukové dřevo certifikováno pro děti do 3 let
Výška dřevěného držáku: 45 cm
Průměr zavěšených kruhů: 5 a 8 cm

Dětský kolotoč je skvělým doplňkem dětské postýlky, protože miminko hravou formou trénuje zrak a prostorové vnímání. Kontrastní barvy a jemné otáčení zavěšených hraček pomůže rozvíjet dětskou představivost i motorické dovednosti zvláště v prvních měsících života. Kolotoč má hrací strojek, jehož něžná melodie ukolébá miminko k spánku. Dřevěný držák připevníte snadno na jakoukoliv postýlku.

Bukový držák je vybroušen do dokonalosti v malé truhlárně na Moravě, zavěšené hračky jsou ručně šité z té nejměkčí merino vlny a plněné antialergenní bavlněnou vatou z neběleného vlákna od českého výrobce. Materiály bavlněných nití a tkalounů splňují přísné standardy OEKO-TEX a kolotoč je certifikován jako hračka pro děti už od narození.

Každému kolotoči věnuji maximální péči tak, abych na konci dokázala říct, že byl vyroben svědomitě, šetrně a ohleduplně vůči životnímu prostředí i s úctou k lidské práci.

A vy si zase můžete být jistí, že koupí Kotoloče podporujete českou hračku, jejího nezávislého autora a lokální řemeslníky, kteří se na výrobě podíleli.

Kolotoč se snadno připevňuje na jakoukoliv postýlku. Rady pro správné umístění kolotoče jsem sepsala tady.

 

Detaily:

Výška dřevěného držáku:     45 cm

Výška zavěšených hraček:   5-8 cm

Průměr dřevěného kříže:      26 cm

Obsah balení:                         dřevěný držák, hrací strojek, kříž se zavěšenými hračkami

Certifikace:                             pro děti od narození

 

Melodii hracího strojku s Brahmsovou ukolébavkou si můžete poslechnout níže:

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SK Avatar autora | 10.10.2020
Nádherný, jednoduchý, miminko na kolotoč krásně reaguje od příchodu z porodnice
5
MS Avatar autora | 3.7.2020
Běžně komentáře nepíšu, ale tentokrát musím udělat výjimku, tak krásně zpracovaný produkt jsem snad ještě neviděla, do posledního detailu dotaženo do dokonalosti! Moc děkuji za nádherný kolotoč, jsem nadšená!
Zpět do obchodu