Doprava a platba

 

Doprava

Produkty je možné zaslat do České, Slovenské republiky i většiny států EU, po dohodě je možné zaslat i do jiných zemí. Zboží je možné zaslat přes Zásilkovnu buď na výdejní místo nebo kurýrem na adresu. Ceny doručení pro jednotlivé země se zobrazí v Košíku.

 

Platba

Platba je možná přes platební bránu GoPay, která nabízí nejen platby kartou, ale i Apple Pay nebo online bankovní platby. GoPay umí všechny online platební metody včetně bitcoinu. Zakoupené produkty je možné uhradit i bankovním převodem na účet Raiffeisenbank, a to jak v Kč, tak v EUR. Stačí si v pravém horním menu na e-shopu změnit měnu, ceny se automaticky přepočtou.

 

Balení

Ohleduplnost k životnímu prostředí nekončí hotovým výrobkem, ale pokračuje jeho balením, když se vydá na cestu k vám. Obal je plně recyklovatelný a nenajdete v něm jediný kousek plastu. Jeho součástí jsou informace k výrobku natištěné na papíru s podílem organického odpadu z přírodních surovin, jako jsou ovocné plody, kukuřice, káva či ořechy. Výroba takového papíru šetří stromy, protože uplatňuje materiály, které by jinak nenašly využití.

Zpět do obchodu