Kolotoč nad postýlku Origami

Ručně vyrobený dřevěný kolotoč nad postýlku s origami jeřáby, kteří symbolizují mír a věčné štěstí, se stane krásnou první hračkou pro vaše miminko

skladem
2 690 Kč

Hrací kolotoč z bukového dřeva je nejen hezkou ozdobou dětského pokojíčku, ale i krásným dárkem pro novorozence a praktickou pomůckou při rozvíjení jeho zraku a prostorového vnímání. Zavěšené hračky podněcují dětskou představivost, upoutají pozornost miminka, a když se ukládá k spánku, stačí natáhnout hrací strojek a spustit uklidňující ukolébavku, která pomůže děťátku usnout. 

Bukový držák je vybroušen do dokonalosti v malé truhlárně na Moravě, zavěšené hračky jsou ručně šité z té nejměkčí merino vlny a plněné antialergenní bavlněnou vatou z neběleného vlákna od českého výrobce. Materiály bavlněných nití a tkalounů splňují přísné standardy OEKO-TEX a kolotoč je certifikován jako hračka pro děti do tří let, což znamená, že je bezpečný už i pro novorozence.

Každému kolotoči věnuji maximální péči tak, abych na konci dokázala říct, že byl vyroben svědomitě, šetrně a ohleduplně vůči životnímu prostředí i s úctou k lidské práci. 

A vy si zase můžete být jistí, že koupí Kotoloče podporujete českou hračku, jejího autora a lokální řemeslníky, kteří se na výrobě podíleli.

Kolotoč se snadno připevňuje na jakoukoliv postýlku. Rady pro správné umístění kolotoče jsem sepsala tady.

 

Detaily:

Výška dřevěného držáku:     45 cm

Výška zavěšených hraček:   8-12 cm

Průměr dřevěného kříže:      26 cm

Obsah balení:                       dřevěný držák, hrací strojek, kříž se zavěšenými hračkami

Certifikace:                            pro děti od narození

 

Melodii hracího strojku s Brahmsovou ukolébavkou si můžete poslechnout níže.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu