Zajíček s chrastítkem na hrazdičku

Vlněný zajíček s chrastítkem k zavěšení na dětskou hrazdičku je ideální první hračka pro trénink úchopu a rozvoj jemné motoriky.

 

k odeslání do 14 dnů
390 Kč
Kategorie: Dětské dřevěné hrazdičky s hračkami
Délka poutka k zavěšení: 23 cm
Výška hraček: 8 - 12 cm
Materiál : nelakované bukové dřevo a vlněná plsť

Měkký plstěný zajíček je ideální první hračka pro miminko pro rozvoj jeho dovedností. Tato hračka zavěšená na hrazdičce pomůže miminku rozvíjet představivost, prostorové vnímání i motorické dovednosti, obzvlášť v prvních měsících života.

Antibakteriální a antialergenní plsť ze střižní vlny ovcí plemene Merino je měkká a neškrábe, proto je tato hračka vhodná i pro miminka s jemnou a citlivou kůží. Vlna pochází z produkce 100% šetrné k životnímu prostředí, z obnovitelných zdrojů a je biologicky rozložitelná.

Zajíček má poutko dlouhé 23 cm, které slouží k zavěšení na hrazdičku a je vyplněný přírodní bavlněnou vatou z neběleného vlákna od českého výrobce. Bavlněný tkaloun splňuje přísné standardy OEKO-TEX a biobavlněná niť navíc vlastní certifikát GOTS. Všechny nabízené hračky na hrazdičku jsou certifikovány pro děti už od narození, což znamená, že splňují nejpřísnější evropské standardy pro bezpečí vašeho miminka.

Koupí této české hračky podporujete nezávislou značku a jejího autora i další lokální producenty a švadleny z chráněných dílen, kteří se na výrobě podíleli.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu