Stromeček na hrazdičku

Ručně šitý stromeček na hrazdičku z nejjemnější merino vlny pomáhá miminku při rozvoji jemné motoriky.

skladem
290 Kč
Kategorie: Dětské dřevěné hrazdičky s hračkami
Délka poutka: 24 cm
Rozměr stromečku: š 10 x v 10 cm
Materiál : Vlněná plsť vyrobena z čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO, přírodní bavlněná vata ze 100% neběleného vlákna, bavlněné nitě a tkalouny

Měkkým plstěným stromečkem můžete doplnit hrazdičku pro miminko jako ideální hračkou pro trénink úchopu a rozvoj jemné motoriky. Tato hračka zavěšená na hrazdičce pomůže miminku rozvíjet představivost, prostorové vnímání i motorické dovednosti, obzvlášť v prvních měsících života.

Antibakteriální a antialergenní plsť ze střižní vlny ovcí plemene Merino je jemná a neškrábe, proto je stromeček na hrazdičku vhodný i pro novorozená miminka s citlivou kůží. Vlna pochází z produkce 100% šetrné k životnímu prostředí, z obnovitelných zdrojů a je biologicky rozložitelná. 

Stromeček má 23 cm dlouhé poutko k zavěšení na hrazdičku a je vyplněný přírodní bavlněnou vatou z neběleného vlákna od českého výrobce. Bavlněný tkaloun vyrobený v Čechách splňuje přísné standardy OEKO-TEX a biobavlněná niť navíc vlastní certifikát GOTS.

Všechny hračky značky Kotoloč jsou certifikovány pro děti už od narození, což znamená, že splňují nejpřísnější evropské standardy pro bezpečí vašeho miminka. 

Koupí této české hračky podporujete nezávislou značku a jejího autora i další lokální producenty a švadleny z chráněných dílen, kteří se na výrobě podíleli.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu