Stromeček na hrazdičku

Ručně šitý stromeček z merino plsti k zavěšení na dětskou hrazdičku pomáhá miminku při rozvoji jemné motoriky.

Skladem, k odeslání do 7 dnů
200 Kč
Kategorie: Dětská dřevěná hrazdička s hračkami
Délka poutka: 24 cm
Rozměr stromečku: š 10 x v 10 cm
Materiál : Vlněná plsť vyrobena z čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO, přírodní bavlněná vata ze 100% neběleného vlákna, bavlněné nitě a tkalouny
hračka na hrazdičku pro miminko
Novinka

Měkkým plstěným stromečkem můžete doplnit hrazdičku pro miminko jako ideální hračkou pro trénink úchopu a rozvoj jemné motoriky. Tato hračka zavěšená na hrazdičce pomůže miminku rozvíjet představivost, prostorové vnímání i motorické dovednosti, obzvlášť v prvních měsících života.

Antibakteriální a antialergenní plsť ze střižní vlny ovcí plemene Merino je měkká a neškrábe, proto jsou hračky vhodné i pro miminka s jemnou a citlivou kůží. Vlna pochází z produkce 100% šetrné k životnímu prostředí, z obnovitelných zdrojů a je biologicky rozložitelná. 

Hračky jsou vyplněné přírodní bavlněnou vatou z neběleného vlákna od českého výrobce. Materiály bavlněných nití a tkalounů splňují přísné standardy OEKO-TEX a hračky jsou certifikovány pro děti už od narození, což znamená, že splňují nejpřísnější evropské standardy pro bezpečí vašeho miminka. 

Koupí této české hračky podporujete nezávislou značku a jejího autora i další lokální producenty a švadleny z chráněných dílen, kteří se na výrobě podíleli.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: