Veverka s chrastítkem na hrazdičku

Ručně vyšívaná plstěná veverka s chrastítkem uvnitř k zavěšení na dětskou hrazdičku pomáhá zábavným způsobem rozvíjet motorické dovednosti miminka.

 

skladem
390 Kč
Kategorie: Dětské dřevěné hrazdičky s hračkami
Délka poutka k zavěšení: 23 cm
Výška hraček: 8 - 12 cm
Materiál : nelakované bukové dřevo a vlněná plsť

Plstěnou ručně vyšívanou veverkou můžete doplnit hrazdičku pro miminko jako ideální hračkou pro trénink úchopu a rozvoj jemné motoriky. Měkká vlněná plsť pomáhá stimulovat hmat a chrastítko zašité uvnitř zase sluch. Tato hračka zavěšená na hrazdičce pomůže miminku rozvíjet představivost, prostorové vnímání i motorické dovednosti, obzvlášť v prvních měsících života.

Antibakteriální a antialergenní plsť ze střižní vlny ovcí plemene Merino je měkká a neškrábe, proto je tato hračka vhodná i pro miminka s jemnou a citlivou kůží. Vlna pochází z produkce 100% šetrné k životnímu prostředí, z obnovitelných zdrojů a je biologicky rozložitelná.

Veverka má poutko dlouhé 23 cm, které slouží k zavěšení na hrazdičku a je vyplněná přírodní bavlněnou vatou z neběleného vlákna od českého výrobce. Bavlněný tkaloun splňuje přísné standardy OEKO-TEX a biobavlněná niť navíc vlastní certifikát GOTS. Všechny nabízené hračky na hrazdičku jsou certifikovány pro děti už od narození, což znamená, že splňují nejpřísnější evropské standardy pro bezpečí vašeho miminka.

Koupí této české hračky podporujete nezávislou značku a jejího autora i další lokální producenty a švadleny z chráněných dílen, kteří se na výrobě podíleli.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu