Lněná hrací deka petrolejová

Měkká hrací dětská podložka z českého lněného plátna vyrobená lokálně, ručně a šetrně k životnímu prostředí.

vyprodáno, bude brzy naskladněno
1 950 Kč

Petrolejová hrací deka ušitá z českého lněného plátna bude růst s vaším dítětem. Nejmenší miminka měkkou podložku ocení při ležení a objevování hraček zavěšených na dětské hrazdičce, hraní si na bříšku i prvních pokusech o přetáčení se. Starším dětem bude sloužit jako hrací deka na dovádění, cvičení nebo prostě jen válení se a prohlížení oblíbených knížek.

Dětská hrací podložka je vyrobená lokálně a šetrně k životnímu prostředí. 

Len je jedním z nejudržitelnějších materiálů pro sklizeň a výrobu v textilním průmyslu. Je přirozeně hypoalergenní, odolný, ale zároveň jemný a čím vice budete hrací deku používat, tím bude měkčí a jemnější. Podložka má průměr 115 cm, je ručně prošívaná a vyplněná měkkým a hypoalergenním rounem z dutého vlákna. Všechny použité materiály odpovídají standardům OEKO-TEX, což znamená, že splňují nejpřísnější kritéria pro bezpečí i těch nejmenších miminek. 

Podložku lze v případě potřeby jednoduše vyprat, případně i usušit v sušičce na prádlo.

Obal hrací deky je plně recyklovatelný a nenajdete v něm jediný kousek plastu. Jeho součástí jsou informace k výrobku natištěné na papíru s 15% podílem organického odpadu z přírodních surovin, jako jsou ovocné plody, kukuřice, káva či ořechy. 

Každému produktu věnuji maximální péči tak, abych na konci dokázala říct, že byl vyroben svědomitě, šetrně a ohleduplně vůči životnímu prostředí i s úctou k lidské práci. A vy si zase můžete být jistí, že koupí Kotoloče podporujete českou ruční výrobu a lokální švadleny z chráněných dílen, které se na výrobě podílely. 

Hrací deku je možné pořídit i v setu se lněným kapsářem ve stejné barvě. 

 

 

 

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
O Avatar autora | 10.2.2023
Jednoduchá, precizně ušitá, krásně zapadne do interiéru
5
LB Avatar autora | 27.4.2022
krásná a měkká hrací deka
Zpět do obchodu