Máme prázdniny! Dobrodružství volá a my si v červenci užíváme volno. V pondělí 22/7 jsme zpět a odesíláme všechny vaše objednávky. Děkujeme za trpělivost a přejeme krásné léto! PS: ať vám to čekání uteče rychleji, po zadání kódu LETO získáte slevu 20% na vše :-)

Lněná korunka starorůžová-přírodní

Lněná dětská korunka pro spanilé princezny i královny sedmi moří.

skladem
390 Kč
Kategorie: Lněné korunky

Pamatujete na ty dny, kdy jste byli malí, stačilo vzít do ruky máminu vařečku, přehodit přes ramena deku jako plášť a stát se v mžiku členem královské rodiny? Ten kouzelný pocit si zaslouží každé malé dítko. Stačí už jen hlavu ozdobit korunkou, aby dojem byl perfektní. 
 
Za sedmero horami a sedmero řekami, v malé šicí dílně, vznikla kolekce lněných zavazovacích korunek pro kluky i holky - odvážné rytíře, spanilé princezny i královny sedmi moří. 
 
Ideální doplněk pro boj se sedmihlavou saní, čekání na prince na bílém koni, pohádkový kostým, focení, rodinnou oslavu nebo prostě jen úplně obyčejné vznešené odpoledne doma nebo venku.
 
Ve lněném provedení tahle korunka vydrží celou věčnost a dá se i prát. A je oboustranná, takže se dá nosit podle nálady. Díky praktickému zavazování sedí všem velikostem hlaviček a poroste se svými nositeli. Od novorozenců až po maminky, co si rády připomenou chvíle bezstarostného dětství a připojí se na královský čaj o páté ve společnosti panenek a plyšáků.
 

Detaily: 

Barva:      starorůžová - přírodní

Obvod:     40 cm a více

 

 

 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PZ Avatar autora | 3.10.2022
Konečně korunka, která drží tvar, moc díky!
Zpět do obchodu