Lněná korunka pudrová-cihlová

 Oboustranná lněná korunka pro kluky i holky sedí všem velikostem hlaviček a poroste se svými nositeli.

vyprodáno, bude brzy naskladněno
390 Kč
Kategorie: Lněné korunky

Pamatujete na ty dny, kdy jste byli malí, stačilo vzít do ruky máminu vařečku, přehodit přes ramena deku jako plášť a stát se v mžiku členem královské rodiny? Ten kouzelný pocit si zaslouží každé malé dítko. Stačí už jen hlavu ozdobit korunkou, aby dojem byl perfektní. 
 
Za sedmero horami a sedmero řekami, v malé šicí dílně, vznikla kolekce lněných zavazovacích korunek pro kluky i holky - odvážné rytíře, spanilé princezny i královny sedmi moří. 
 
Ideální doplněk pro boj se sedmihlavou saní, čekání na prince na bílém koni, pohádkový kostým, focení, rodinnou oslavu nebo prostě jen úplně obyčejné vznešené odpoledne doma nebo venku.
 
Ve lněném provedení tahle korunka vydrží celou věčnost a dá se i prát. A je oboustranná, takže se dá nosit podle nálady. Díky praktickému zavazování sedí všem velikostem hlaviček a poroste se svými nositeli. Od novorozenců až po maminky, co si rády připomenou chvíle bezstarostného dětství a připojí se na královský čaj o páté ve společnosti panenek a plyšáků.
 

Detaily: 

Barva:      cihlová - pudrová

Obvod:     40 cm a více

 

 

 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
S Avatar autora | 22.3.2022
rychlé dodání, precizní zpracování, mám radost, že jsem objevila lokální a udržitelnou variantu jednorázových a často nepříliš vkusných narozeninových korunek
Zpět do obchodu