Kolotoč nad postýlku V oblacích

Hudební kolotoč nad postýlku pro malé snílky s hlavou v oblacích. Ručně vyrobený dřevěný držák zdobí plstěné obláčky s hvězdičkou v kontrastních barvách, které podporují vývoj zraku u nejmenších dětí.

Vyprodáno, bude brzy naskladněno
1 790 Kč
Kategorie: Ručně vyráběné dřevěné kolotoče nad postýlku
Materiál zavěšených hraček: plsť z merino vlny
Materiál dřevěného držáku: bukové dřevo
Výška zavěšených hraček: 8 - 12 cm
Výška dřevěného držáku: 45 cm

Závěsný kolotoč pomáhá miminku rozvíjet jeho prostorové vnímání i motorické dovednosti, jakmile se snaží hračky nad sebou uchopit. Miminka v prvních měsících života nejvíce rozpoznávají výrazné a kontrastní barvy, proto je kolotoč nad postýlku s temně modrými a bílými hračkami ideální pro zrakový vývoj. A když přijde čas odpočinku, uklidňující melodie hracího strojku pomáhá miminku usnout.

Bukový držák je vybroušen do dokonalosti v malé truhlárně na Moravě, zavěšené hračky jsou ručně šité z té nejměkčí merino vlny a plněné antialergenní bavlněnou vatou z neběleného vlákna od českého výrobce. Materiály bavlněných nití a tkalounů splňují přísné standardy OEKO-TEX a kolotoč je certifikován jako hračka pro děti do tří let, což znamená, že je bezpečný už i pro novorozence.

Každému kolotoči věnuji maximální péči tak, abych na konci dokázala říct, že byl vyroben svědomitě, šetrně a ohleduplně vůči životnímu prostředí i s úctou k lidské práci. 

A vy si zase můžete být jistí, že koupí Kotoloče podporujete českou hračku, jejího nezávislého autora a lokální řemeslníky, kteří se na výrobě podíleli.

Kolotoč se snadno připevňuje na jakoukoliv postýlku. Rady pro správné umístění kolotoče jsem sepsala tady

Melodií je jedna z Brahmsových ukolébavek a hraje cca dvě minuty.

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 19.8.2019
Kvalitní kolotoč, rychlé zaslání, bezproblémová komunikace
5
Š Avatar autora | 13.5.2019
Jsem nadšená, jedna z nejkrásnějších hraček, jakou jsem miminku pořídila ❤️
5
PN Avatar autora | 22.3.2019
Nádherný, krásná melodie hracího strojku, kvalitní zpracování