Lněná hrací deka přírodní

Ručně prošívaná měkká hrací deka z českého lněného plátna na první pokusy o přetáčení se, dovádění nebo jako kobereček do dětského stanu. 

skladem
1 890 Kč

Hrací deka v přírodní barvě ušitá z českého lněného plátna bude růst s vaším dítětem. Len je jedním z nejudržitelnějších materiálů pro sklizeň a výrobu v textilním průmyslu. Je přirozeně hypoalergenní, odolný, ale zároveň jemný a čím vice budete hrací deku používat, tím bude měkčí a jemnější.

Kulatá podložka má průměr 115 cm, je ručně prošívaná a vyplněná měkkým a hypoalergenním rounem z dutého vlákna. Podložku lze v případě potřeby jednoduše vyprat, případně i usušit v sušičce na prádlo.

Dětská hrací podložka je vyrobená lokálně a šetrně k životnímu prostředí. Všechny použité materiály odpovídají standardům OEKO-TEX, což znamená, že splňují nejpřísnější kritéria pro bezpečí vašeho miminka. 

Obal hrací deky je plně recyklovatelný a nenajdete v něm jediný kousek plastu. Jeho součástí jsou informace k výrobku natištěné na papíru s až 15% podílem organického odpadu z přírodních surovin, jako jsou ovocné plody, kukuřice, káva či ořechy. Výroba takového papíru šetří stromy, protože uplatňuje materiály, které by jinak nenašly využití.

Každému produktu věnuji maximální péči tak, abych na konci dokázala říct, že byl vyroben svědomitě, šetrně a ohleduplně vůči životnímu prostředí i s úctou k lidské práci. A vy si zase můžete být jistí, že koupí Kotoloče podporujete českou ruční výrobu a lokální švadleny z chráněných dílen, které se na výrobě podílely. 

Hrací deku je možné pořídit i v setu se lněným kapsářem ve stejné barvě. 

 

 

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KS Avatar autora | 21.10.2021
Krásná, velká a opravdu měkká
5
AS Avatar autora | 27.9.2021
Ano, deka je vyrobená z krásného materiálu. Výrobek je velmi kvalitní.
Zpět do obchodu