Extra velká lněná hrací deka písková

Extra velká a měkká hrací deka na první pokusy o přetáčení se, dovádění nebo jako kobereček do dětského stanu. 

skladem
2 290 Kč

Extra velká a měkká podložka na hraní pro děti od narození do školního věku. Obdélníková podložka ušitá z lněného plátna o velikosti 150 x 120 cm, je ručně prošívaná a vyplněná měkkým a hypoalergenním rounem z dutého vlákna. 

Hrací podložka je vyrobená lokálně a šetrně k životnímu prostředí. Všechny použité materiály odpovídají standardům OEKO-TEX, což znamená, že splňují nejpřísnější kritéria pro bezpečí vašeho miminka. 

Len je jedním z nejudržitelnějších materiálů pro sklizeň a výrobu v textilním průmyslu. Je přirozeně hypoalergenní, odolný, ale zároveň jemný a čím vice budete hrací deku používat, tím bude měkčí a jemnější.

Obal hrací deky je plně recyklovatelný a nenajdete v něm jediný kousek plastu. Jeho součástí jsou informace k výrobku natištěné na papíru s až 15% podílem organického odpadu z přírodních surovin, jako jsou ovocné plody, kukuřice, káva či ořechy. Výroba takového papíru šetří stromy, protože uplatňuje materiály, které by jinak nenašly využití.

Každému produktu věnuji maximální péči tak, abych na konci dokázala říct, že byl vyroben svědomitě, šetrně a ohleduplně vůči životnímu prostředí i s úctou k lidské práci. A vy si zase můžete být jistí, že koupí Kotoloče podporujete českou ruční výrobu a lokální švadleny z chráněných dílen, které se na výrobě podílely. 

Hrací deku je možné pořídit i v setu se lněným kapsářem ve stejné barvě. 

  • barva: písková
  • materiál: 100% len, výplň z hypoalergenního rouna z dutého vlákna
  • rozměry: 150 x 120 cm
  • podložku lze prát v pračce a sušit v sušičce na prádlo

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu