Lesní kolotoč nad postýlku s veverkou

Kolotoč nad postýlku pro nejmenší je ozdoba dětského pokojíčku i hračka rozvíjející zrak a prostorovou představivost v prvních měsících života miminka.

 

skladem
2 490 Kč
Kategorie: Ručně vyráběné dřevěné kolotoče nad postýlku
Materiál zavěšených hraček: Vlněná plsť vyrobena z čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO, přírodní bavlněná vata ze 100% neběleného vlákna, bavlněné nitě a tkalouny s certifikací pro děti do 3 let
Materiál dřevěného držáku: Lakované bukové dřevo certifikováno pro děti do 3 let
Výška zavěšených hraček: 8 - 12 cm
Výška dřevěného držáku: 45 cm

V prvních měsících života přitahují pozornost novorozeňátka výrazné a kontrastní barvy a kolotoč zavěšený nad postýlku jim pomáhá rozvíjet zrak, pozornost a prostorové vnímání. Hrací kolotoč se po natažení strojku pomalu otáčí a přehrává ukolébavku, která pomáhá miminku usnout. Hračky ve tvaru veverky, stromků a hvězd stimulují dětskou představivost.

Bukový držák je vybroušen do dokonalosti v malé truhlárně na Moravě, zavěšené hračky jsou ručně šité z té nejměkčí merino vlny a plněné antialergenní bavlněnou vatou z neběleného vlákna od českého výrobce. Bavlněné tkalouny splňují přísné standardy OEKO-TEX a biobavlněné nitě navíc vlastní certifikát GOTS. Kolotoč je certifikován jako hračka pro děti do tří let, což znamená, že je bezpečný už i pro novorozence.

Každému kolotoči věnuji maximální péči tak, abych na konci dokázala říct, že byl vyroben svědomitě, šetrně a ohleduplně vůči životnímu prostředí i s úctou k lidské práci. 

A vy si zase můžete být jistí, že koupí Kotoloče podporujete českou hračku, jejího nezávislého autora a lokální řemeslníky, kteří se na výrobě podíleli.

Kolotoč se snadno připevňuje na jakoukoliv postýlku. Rady pro správné umístění kolotoče jsem sepsala tady

 

Detaily:

Výška dřevěného držáku:     45 cm

Výška zavěšených hraček:   8-12 cm

Průměr dřevěného kříže:      26 cm

Obsah balení:                         dřevěný držák, hrací strojek, kříž se zavěšenými hračkami

Certifikace:                             pro děti od narození

 

Melodii hracího strojku s Brahmsovou ukolébavkou si můžete poslechnout níže:

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
B Avatar autora | 22.12.2020
Naozaj krasne a kvalitne :)
Zpět do obchodu