Kontrastní kolotoč nad postýlku Kruhy

V Čechách vyrobený kolotoč z bukového dřeva a plsti ze 100% čisté střižní ovčí vlny v kontrastních barvách určený pro nejmenší miminka.

K odeslání do 3 týdnů
2 190 Kč
Kategorie: Ručně vyráběné dřevěné kolotoče nad postýlku
Materiál zavěšených kruhů: Vlněná plsť vyrobena z čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO, přírodní bavlněná vata ze 100% neběleného vlákna, bavlněné nitě a tkalouny s certifikací pro děti do 3 let
Materiál konstrukce: Lakované bukové dřevo certifikováno pro děti do 3 let
Výška dřevěného držáku: 45 cm
Průměr zavěšených kruhů: 5 a 8 cm

Minimalistický ručně vyrobený kolotoč s hracím strojkem v kontrastních barvách, které jsou miminka schopna vnímat už od narození.

Dřevěný držák je z bukového dřeva a zavěšené do sebe vsazené kruhy z plsti ze 100% čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO certifikované pro děti do 3 let.

Veškerý materiál, vyjma hracího strojku, pochází od českých výrobců nebo malých lokálních producentů z Evropy. Dřevěný držák je vyroben v rodinné truhlárně na Moravě a se šitím hraček a hracích strojků mi pomáhají osoby s tělesným nebo mentálním postižením v chráněných dílnách v České republice.

Kolotoč rozvíjí zrak a zavěšené hračky stimulují dětskou představivost. Po natažení hracího strojku se kolotoč pomalu otáčí a uklidňující melodie pomáhá miminku usnout.

Všechny kolotoče jsou vyrobeny z atestovaných přírodních materiálů a certifikovány v České republice jako hračka pro děti od narození. 

Tipy kam a jak připevnit kolotoč nad postýlku najdete v článku Jak upevnit kolotoč nad postýlku.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 3.7.2020
Běžně komentáře nepíšu, ale tentokrát musím udělat výjimku, tak krásně zpracovaný produkt jsem snad ještě neviděla, do posledního detailu dotaženo do dokonalosti! Moc děkuji za nádherný kolotoč, jsem nadšená!