Indiánský kolotoč nad postýlku

Kolotoč nad postýlku z přírodních materiálů s vlněnými hračkami a hracím strojkem pro milovníky indiánů a originálních hraček pro nejmenší 

Vyprodáno, bude brzy naskladněno
1 790 Kč
Kategorie: Ručně vyráběné dřevěné kolotoče nad postýlku
Materiál zavěšených hraček: Vlněná plsť vyrobena z čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO, přírodní bavlněná vata ze 100% neběleného vlákna, bavlněné nitě a tkalouny s certifikací pro děti do 3 let
Materiál konstrukce: Lakované bukové dřevo certifikováno pro děti do 3 let
Výška dřevěného držáku: 45 cm
Výška zavěšených hraček : 8 - 12 cm

Miminka už v prvních měsících života objevují svět kolem sebe. Kolotoč zavěšený nad postýlku pomáhá stimulovat jejich pozornost a rozvíjet prostorové vnímání. Je tak skvělou první hračkou pro novorozence. Hrací kolotoč se po natažení strojku pomalu otáčí a přehrává ukolébavku, která jim pomáhá usnout.

Bukový držák je vybroušen do dokonalosti v malé truhlárně na Moravě, zavěšené hračky jsou ručně šité z té nejměkčí merino vlny a plněné antialergenní bavlněnou vatou z neběleného vlákna od českého výrobce. Materiály bavlněných nití a tkalounů splňují přísné standardy OEKO-TEX a kolotoč je certifikován jako hračka pro děti do tří let, což znamená, že je bezpečný už i pro novorozence.

Každému kolotoči věnuji maximální péči tak, abych na konci dokázala říct, že byl vyroben svědomitě, šetrně a ohleduplně vůči životnímu prostředí i s úctou k lidské práci. 

A vy si zase můžete být jistí, že koupí Kotoloče podporujete českou hračku, jejího nezávislého autora a lokální řemeslníky, kteří se na výrobě podíleli. 

Kolotoč se snadno připevňuje na jakoukoliv postýlku. Rady pro správné umístění kolotoče jsem sepsala tady.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DF Avatar autora | 29.6.2020
Jsem moc spokojená. Určitě si dokoupím další produkty. Krásná práce.
MK Avatar autora Markéta, Kotoloč (Administrátor) 29.6.2020
Moc děkuji za milá slova, moc mě potěšila :-)
5
LS Avatar autora | 30.10.2019
Kvalitní ruční práce z bukového dřeva, precizně vyrobené girlandy. Výborná komunikace se zákazníkem, bezpečný způsob dopravy. Nákup doporučují všem, kteří hledají originální výrobky z přírodních materiálu, na kterých jde poznat, že jsou vytvořeny s láskou.
M Avatar autora Markéta (Administrátor) 30.10.2019
Moc děkuji za krásné hodnocení!
5
T Avatar autora | 1.2.2019
Nádherný, kvalitně zpracovaný, realita ještě předčila očekávání :-)