Kolotoč nad postýlku Až na měsíc

Závěsný kolotoč nad postýlku je první hračka pro nejmenší, ozdoba dětského pokojíčku, která hravým způsobem rozvíjí zrak a prostorovou představivost v prvních měsících života miminka.

skladem
2 290 Kč
Kategorie: Ručně vyráběné dřevěné kolotoče nad postýlku
Materiál zavěšených hraček: Vlněná plsť vyrobena z čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO, přírodní bavlněná vata ze 100% neběleného vlákna, bavlněné nitě a tkalouny
Materiál konstrukce: Lakované bukové dřevo
Výška dřevěného držáku: 45 cm
Výška zavěšených hraček: 8 - 12 cm

V prvních měsících života přitahují pozornost novorozeňátka výrazné a kontrastní barvy, což dělá ze závěsného kolotoče nad postýlku ideální doplněk pro jeho zrakový vývoj. Zavěšené hračky rozvíjí jeho prostorové vnímání i motorické dovednosti, jakmile se snaží hračky uchopit. Výrazné zemité barvy a tvary podněcují dětskou fantazii, která se rozletí až tam, kde se rozpíná ceeeelý vesmír. Konejšivá melodie hracího strojku pomáhá miminku usnout.

Ručně vyrobený dřevěný držák snadno a bezpečně připevníte na jakoukoliv postýlku, polici nebo třeba nad přebalovací pult.

Bukový držák je vybroušen do dokonalosti v malé truhlárně na Moravě, zavěšené hračky jsou ručně šité z té nejměkčí merino vlny a plněné antialergenní bavlněnou vatou z neběleného vlákna od českého výrobce. Materiály bavlněných nití a tkalounů splňují přísné standardy OEKO-TEX a kolotoč je certifikován jako hračka pro děti do 3 let, což znamená, že je bezpečný už i pro novorozence. Po natažení hracího strojku se kolotoč pomalu otáčí a uklidňující melodie pomáhá miminku usnout.

Každému kolotoči věnuji maximální péči tak, abych na konci dokázala říct, že byl vyroben svědomitě, šetrně a ohleduplně vůči životnímu prostředí i s úctou k lidské práci. 

A vy si zase můžete být jistí, že koupí Kotoloče podporujete českou hračku, jejího nezávislého autora a lokální řemeslníky, kteří se na výrobě podíleli.

Kolotoč se snadno připevňuje na jakoukoliv postýlku. Rady pro správné umístění kolotoče jsem sepsala tady

 

Detaily:

Výška dřevěného držáku:     45 cm

Výška zavěšených hraček:   8-12 cm

Průměr dřevěného kříže:      26 cm

Obsah balení:                         dřevěný držák, hrací strojek, kříž se zavěšenými hračkami

Certifikace:                             pro děti od narození

 

Melodii hracího strojku s Brahmsovou ukolébavkou si můžete poslechnout níže.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KC Avatar autora | 29.10.2019
Krásné zpracování, jsem nadšená.
5
JP Avatar autora | 29.7.2019
Nádherný, propracovaný kolotoč nad postýlku, dlouho jsem hledala nějaký, který bude mít dřevěnou konstrukci a zároveň atest, toto byl jediný, který jsem našla a splňoval to, ale když dorazil, tak mě posadil na zadek - něco tak krásného, kvalitního a precizně ušitého jsem snad ještě neviděla. Klobouk dolů a moc děkuji, tohle bude rodinné dědictví!
Zpět do obchodu