• 1 z 4
 

Kontrastní kolotoč nad postýlku Mezi hvězdami

 

Ručně vyrobený kolotoč nad postýlku z bukového dřeva a vlněné plsti s hvězdičkami a obláčky.

Dostupnost Skladem, k odeslání do 7 dnů
1 790 Kč
   
Kategorie Ručně vyráběné dřevěné kolotoče nad postýlku
 

Originální a ručně vyrobený kolotoč s hracím strojkem i pro nejmenší miminka v černobílé kontrastní variantě.

Dřevěný držák je z bukového dřeva a zavěšené hračky z plsti ze 100% čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO certifikované pro miminka od narození.

Hračky jsou vyplněné přírodní bavlněnou vatou ze 100% neběleného vlákna, která je velmi měkká a antialergenní. Bavlněné šňůrky odpovídají přísným standardům OEKO-TEX a biobavlněné nitě jsou splňují GOTS certifikaci.

GOTS, nebolit Global Organic Textile Standard, je nejpřísnější mezinárodní biotextilní certifikace, která zajišťuje ekologickou čistotu výroby i konečného výrobku. Principem je ochrana životního prostředí, zdraví lidí zaměstnaných ve výrobě a v neposlední řadě i uživatelů biotextilu. Součástí GOTS jsou i požadavky na bezpečné a lidsky důstojné pracovní podmínky.

Kromě hracího strojku pochází veškerý materiál z České republiky nebo malých evropských výrobců. Všechny kolotoče jsou vyrobeny z přírodních materiálů a atestovány jako hračka pro děti od narození. 

Kolotoč rozvíjí zrak a zavěšené hračky stimulují dětskou představivost. Po natažení hracího strojku se kolotoč pomalu otáčí a uklidňující melodie pomáhá miminku usnout.

Tipy kam a jak připevnit kolotoč nad postýlku si můžete přečist v článku Jak upevnit kolotoč nad postýlku.

 

Materiál zavěšených hraček Vlněná plsť vyrobena z čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO, přírodní bavlněná vata ze 100% neběleného vlákna, bavlněné nitě a tkalouny s certifikací pro děti do 3 let
Materiál konstrukce Lakované bukové dřevo certifikováno pro děti do 3 let
Výška dřevěného držáku 45 cm
Výška zavěšených hraček 8 - 12 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: