Novinka Efekt lupa
  • 1 z 10
 

Kontrastní kolotoč nad postýlku Kruhy

 

V Čechách vyrobený kolotoč z bukového dřeva a plsti ze 100% čisté střižní ovčí vlny v kontrastních barvách určený pro nejmenší miminka.

Dostupnost Skladem, k odeslání do 7 dnů
2 190 Kč
   
Kategorie Ručně vyráběné dřevěné kolotoče nad postýlku
 

Minimalistický ručně vyrobený kolotoč s hracím strojkem v kontrastních barvách, které jsou miminka schopna vnímat už od narození.

Dřevěný držák je z bukového dřeva a zavěšené do sebe vsazené kruhy z plsti ze 100% čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO certifikované pro děti do 3 let.

Veškerý materiál, vyjma hracího strojku, pochází od českých výrobců nebo malých lokálních producentů z Evropy. Dřevěný držák je vyroben v rodinné truhlárně na Moravě a se šitím hraček a hracích strojků mi pomáhají osoby s tělesným nebo mentálním postižením v chráněných dílnách v České republice.

Kolotoč rozvíjí zrak a zavěšené hračky stimulují dětskou představivost. Po natažení hracího strojku se kolotoč pomalu otáčí a uklidňující melodie pomáhá miminku usnout.

Všechny kolotoče jsou vyrobeny z atestovaných přírodních materiálů a certifikovány v České republice jako hračka pro děti od narození. 

Tipy kam a jak připevnit kolotoč nad postýlku najdete v článku Jak upevnit kolotoč nad postýlku.

Materiál zavěšených kruhů Vlněná plsť vyrobena z čisté střižní ovčí vlny plemene MERINO, přírodní bavlněná vata ze 100% neběleného vlákna, bavlněné nitě a tkalouny s certifikací pro děti do 3 let
Materiál konstrukce Lakované bukové dřevo certifikováno pro děti do 3 let
Výška dřevěného držáku 45 cm
Průměr zavěšených kruhů 5 a 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: